Get Adobe Flash player

Tampon Baskı Makinesi

Tampon baskı makine fiyatları için bizi arayınız. Uygun fiyatlarla tampon baskı makinesi satışımız vardır. 

Devamı...

Serigrafi Baskı Makinesi

Serigrafi baskı makine fiyatları için bizi arayınız. Uygun fiyatlarla serigrafi baskı makinesi satışımız vardır.

Devamı...

Yedek Parçalar

Tampon baskı ve serigrafi baskı yedek parça fiyatları için bizi arayınız. Uygun fiyatlarla yedek parça satışımız vardır.

Devamı...

Makinelerin Özellikleri

Tampon baskı makinelerinin ve serigrafi baskı makinelerinin özelliklerini öğrenmek için bizi arayınız

Devamı...

Tampon Baskı Makineleri

Tampon Baskı Makineleri her malzemenin üzerine yapılabilen bir baskı olup 5 yıla kadar malzeme üzerinden silinmez. Tampon baskı yöntemi kalıcı bir baskı imkanı sunduğu için mantıklı tercihler arasında yer alır.

Makineye mürekkebin fazla dolması baskıların net çıkmasına sebeb olur. Bu yüzden makinenin haznesine dökülen mürekkebe dikkat edilmesi gerekir. Tampon baskı ile aklınıza gelebilecek tüm ürünlere baskı yapabilmek mümkündür. Baskı seçenekleri arasında birden fazla hatta yüzlerce ürüne uygulanan bir yöntem olduğu için sektörde çalışanların gözde makineleri arasında yer alır. Elinize aldığınızda bu kadar küçük yere nasıl baskı yapabilir diye kendi kendinize sorduğunuz sorunun cevabı tampon baskı yöntemidir.

Etrafınızda gördüğünüz plastik, cam, ahşap, metal ve aliminyum gibi bir çok malzemenin üzerine tampon baskı yöntemi ile baskı yapılır.Tampon baskı yapılırken kısa ve net bilgilere yer verilmektedir. Baskı basılacak malzemelerin nasıl kullanılacağı, hacmi, markası baskı yaparken yeterli olan bilgiler arasındadır. Eğer ki firma daha fazla bilgiye baskı sırasında yer verilmesini isterse bunu bilgisayar üzerinde düzenlemek mümkündür. Baskı yöntemi kullandığımız malzemelerin herhangi birine ihtiyaç duymadan okuyarak almamız konusunda oldukça önemlidir. Firmanızın malzemelerini baskı vermek isterseniz öncelikle profesyonel çalışan bir firma olmasına özen göstermelisiniz. Baskıdan önce hazırlanan bilgileri kontrol etmeniz ürünlerinizin zaayi olması açısından önemlidir. Güvendiğiniz firmalar ile iltibata geçmeniz sizi karlı çıkaracaktır.

Tampon baskı çelik klişeler aracılığıyla gerçekleşmektedir. Alacağımız her malzemenin üzerinde yer alan bilgilendirmeler bilinçli alışveriş yapmamız konusunda oldukça etkilidir. Baskının yapılacağı ya da yazılar öncelikle bilgisayar üzerinde tasarlanmak zorundadır. Baskı yapılmaya başlandıktan sonra kesinlikle bilgilerin geri dönüşü olmaz. Yanlış basılan ürünler de üretim zayiatı olarak atılır. Bu nedenle son derece dikkatle hazırlanan bilgiler öncelikle müsvette bir kağıt üzerinde denenmelidir.Olası bir yanlışlık bu şekilde ortadan kalkabilir. Seri halinde basılabilecek malzemeler tampon baskı ile yapılacağından manuel olarak makinenin baskı bölümüne yerleştirilir. Her firmanın kendine özgü bilgi ve logalarına göre renk mürekkepleri doldurulur. Son derece titiz bir çalışma gerektiren bu baskılar profosyonel bir tampon baskı makinesi aracılığyla yapılmaktadır.